Smilšu iela 2, Viesīte
+37122822103, +37126548136, +37125440203
napa[@]viesites-kp.lv

Aicinām darbā namu pārvaldnieku

Created with Sketch.

Aicinām darbā namu pārvaldnieku

AICINĀM DARBĀ NAMU PĀRVALDNIEKU

SIA ‘’Viesītes komunālā pārvalde’’ reģ. Nr. 55403000541,  Smilšu iela 2, Viesīte, Jēkabpils novads, LV-5237, aicina darbā namu pārvaldnieku.

Pieteikties līdz 2023.gada 1.augustam pie darba devēja Smilšu ielā 2, Viesītē pa tālruni 25440203, saskaņojot ierašanos vai sūtot CV elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu:  maris.blitsons@viesites-kp.lv

DARBA VIETA

Smilšu iela 2, Viesīte, Jēkabpils novads, LV-5237.

DARBA APRAKSTS UN GALVENIE PIENĀKUMI 

 1. Māju lietu uzturēšana un ar to saistītās dokumentācijas kārtošana, tai skaitā Būvniecības informācijas sistēmā;
 2. Komunikācija ar nekustāmo īpašuma īpašniekiem, nomniekiem, īrniekiem un to problēmu risināšana, tai skaitā kopsapulču organizēšana un vadīšana;
 3. Pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju un tām piesaistīto zemes gabalu apsekošana, apsaimniekošanas darbu plānošana, tāmju sastādīšana, apsaimniekošanas pasākumu organizēšana un vadīšana;

PRASĪBAS  PRETENDENTIEM

 1. Vismaz namu pārvaldnieka ceturtais profesionālās kvalifikācijas līmenis;
 2. Zināšanas nekustāmā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos;
 3. Darbam nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana;
 4. Labas saskarsmes spējas, precizitāte, lojalitāte un augsta atbildības sajūta;
 5. Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

DARBA LAIKA VEIDS, SLODZE UN ALGA

Nepilns darba laiks – 0,6 slodze (no tā vismaz 0,4 slodzes klātienē) ar atalgojumu  660 EUR/mēnesī pirms nodokļu aprēķina.

DARBA LĪGUMS

Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku.                                                                                                                                     Darbu var uzsākt nekavējoties.

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI

 1. Dzīves apraksts (CV).
 2. Vakances prasībām atbilstošas izglītības dokumentu kopijas.
 3. Pretendents var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopijas, atsauksmes vai rekomendācijas.

 

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu , nolūkā nodrošināt pretendentu iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:                                                                                                                  – Personāla speciālists apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.                                                                                              -Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 12 (divpadsmit) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.                                                            – Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.                                                           Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.                                                                                                                            SIA ”Viesītes komunālā pārvalde” personas datu Pārzinis.