Smilšu iela 2, Viesīte
+37122822103, +37126548136, +37125440203
napa[@]viesites-kp.lv

Aicinām darbā kurinātāju uz apkures sezonu.

Created with Sketch.

Aicinām darbā kurinātāju uz apkures sezonu.

SIA ‘’Viesītes komunālā pārvalde’’ (LV55403000541) aicina darbā apkures / krāšņu kurinātāju Viesītes katlu mājā – Smilšu iela 39B, Viesīte.

Pieteikties līdz 2022.gada 9.septembrim pie darba devēja Smilšu ielā 2, Viesītē pa tālruni 25440203 saskaņojot ierašanos vai sūtot CV uz e-pastu: maris.blitsons@viesites-kp.lv

DARBA APRAKSTS UN GALVENIE PIENĀKUMI

Apkures iekārtu (šķeldas – 2MW un malkas katli- 1MW un 1MW) apkalpošana un citi darbi. Kurināšana ar šķeldu un malku, tai skaita malkas pārvietošana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Uzskaites datus fiksēt reģistrācijas žurnālos.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM

Jāpārzina profesionālās darbības metodes un paņēmieni. Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība un pieredze profesijā uzskatāma par priekšrocību.

ALGA

Valstī noteiktā minimālā stundu tarifu likme. Nakts darbs – piemaksa 50%, svētku dienas – piemaksa 100%, virsstundas – apmaksa 100%.

DARBA LAIKA VEIDS

Maiņu darbs, strādā 12 h no 20:00 – 8:00, seko atpūta – 24 h atpūta, strādā 12 h no 8:00-20:00, seko atpūta – 48 h atpūta.

DARBA LĪGUMS

Darbinieka amats uz noteiktu laiku uz apkures sezonu (orientējoši 2022. gada oktobra sākums -2023.gada aprīļa vidus) ar pārbaudes laiku.

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI

Dzīves apraksts (CV). Vakances prasībām atbilstošas izglītības dokumentu kopijas. Pretendents var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopijas, atsauksmes vai rekomendācijas.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Nolūkā nodrošināt pretendentu iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

– Personāla speciālists apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

-Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 12 (divpadsmit) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.

– Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.

SIA ”Viesītes komunālā pārvalde” personas datu Pārzinis.